čtvrtek 27. října 2011

Jinak

     Dneska jsem chtěla napsat nějaký hezký, uklidňující článek .... třeba o tom, jak se rozmluvil Tomík :-)
    Ale:
     Zhruba před týdnem mi Honza řekl, že se v naší šatně usídlila další kočka. A že je tam už určitě tři dny a nechce se nechat jen tak vyhodit - musí ji vždycky vynést s tím, na čem leží :-)))
     Byla hrozně vyhublá a já se rozhodla, že když už se zachovala jako strýc Karel - "jsem Váš strýc Karel, mám Vás rád a budu u Vás bydlet :-))) " - takže si ji necháme. Sice jsme se sousedkou učinili pokus ji přestěhovat k nim /má tři kocoury a kočka jí chyběla/, ale Karel se jako správný Karel vrátila tam, kde si to vybrala.
     Měla jsme strach, jak ji přijmou Béďová a Šmudla, ale to proběhlo docela v pořádku.
    Pak jsme zjistili, že Karel je domácí kočka se vším všudy - musela jsem opětovně obstarat misku s pískem, protože Karel nebyla zvyklá dělat potřebu venku .... a taky si uměla otvírat dveře .... tedy uměla by to, kdyby byla těžší :-)
     Včera jsme si všimli, že Karel jen polehává, nesnaží se nám uzmout kousek jídla z talíře .... večer už sotva chodila - jako kdyby jí nesloužili zadní nohy ..................... a do rána nebyla :-(
     Nevím, jestli sežrala něco otráveného, nebo jestli byla nemocná .... veterinu jsme nestihli, ale ač byla s námi chvilku, je mi to líto - nějak rychle jsem si na tu potvoru zvykla.
     Tomíkovi, který tvrdil, že Karel je jeho kočka, jsme řekli, že odešla .... ani jsme mu moc nelhali .... a teď je nám smutno

Žádné komentáře:

Okomentovat