pondělí 24. října 2011

Žijeme

     Omluvte, prosím, tak dlouhý výpadek na blogu ........ stala se totiž spousta věcí - ta nejdůležitější a pro "chod" blogu nejzásadnější je, že od poloviny srpna chodím do práce !!!!!!
     Kamarádka mne upozornila na konkurz, který jsem málem prošvihla - životopis jsem posílala poslední den termínu :-( A dostala jsem se do užšího výběru  - přišlo pozvání na pohovor .... už dlouho jsem neměla takovou trému ...... naštěstí to vyšlo :-) Pracuji jako jedna z asistentek vedoucí hlavní pokladny u nás v Intersparu.
      Práce je to zajímavá, různorodá ..... každý den je jiný ..... jen jsme si jako rodina museli moc zvykat. Ona je tahle práce totiž spíše o odpoledních a dvanáctihodinových směnách ..... a taky o tom, že se jede nonstop - soboty, neděle, svátky ..... zavřeno máme jen 26.12. a 1.1. ..... Snad už jsme si zvykli ..... když jdu na odpolední, užívám si Tomíka dopoledne a pak si ho předáváme jak to jen jde ..... o 12 a o ranní /těch je do měsíce jen pár/ jde k hlídací tetě a pak řešíme vyzvedání a hlídání.
     Tomík se naučil na mne večer čekat (a že se vracím spíše po desáté večer) a vypovědět mi, co ten den dělal a hlavně - jde s maminkou spát :-) Pro mne je velké plus, že ráno vyspáváme :-)
     Ale nebojte - sice se s deníčku stává občasníček, ale já se budu snažit psát ...... doplním Vám léto /a že jsme si ho opravdu užili :-)))/, ukážu pár nových výrobků a budu informovat o nových událostech - a třeba taky o tom, jak se Tomík rozkecal :-)
    Doufám, že se těšíte :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat